dekor perlina ornament glossy 30,8x60,8 arte
Nr kat. 100470367
opis produktu
Dekor Perlina ornament glossy 30,8x60,8 Arte wprowadza do wnętrza unikatowy charakter dzięki różnorodnym motywom ornamentalnym w odcieniach błękitu. Ceramiczna płytka z kolekcji Perlina zachwyca mozaiką wzorów geometrycznych i florystycznych, które tworzą spójną kompozycję dekoracyjną. Połyskujące wykończenie nadaje powierzchni głębię i elegancki blask, odbijając światło w sposób podkreślający bogactwo detali. Format 30,8x60,8 cm doskonale prezentuje się jako akcent dekoracyjny na ścianie. Grubość 10 mm gwarantuje trwałość i stabilny montaż przez lata użytkowania. Niebiesko-biała kolorystyka wnosi świeżość i harmonię do każdej przestrzeni. Produkt marki Arte by Tubądzin objęty 2-letnią gwarancją jakości. Uniwersalne zastosowanie sprawdzi się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. Idealny wybór dla osób ceniących oryginalne wzornictwo inspirowane tradycyjnymi motywami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Perlina |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dekor Perlina ornament glossy 30,8x60,8 Arte wprowadza do wnętrza unikatowy charakter dzięki różnorodnym motywom ornamentalnym w odcieniach błękitu. Ceramiczna płytka z kolekcji Perlina zachwyca mozaiką wzorów geometrycznych i florystycznych, które tworzą spójną kompozycję dekoracyjną. Połyskujące wykończenie nadaje powierzchni głębię i elegancki blask, odbijając światło w sposób podkreślający bogactwo detali. Format 30,8x60,8 cm doskonale prezentuje się jako akcent dekoracyjny na ścianie. Grubość 10 mm gwarantuje trwałość i stabilny montaż przez lata użytkowania. Niebiesko-biała kolorystyka wnosi świeżość i harmonię do każdej przestrzeni. Produkt marki Arte by Tubądzin objęty 2-letnią gwarancją jakości. Uniwersalne zastosowanie sprawdzi się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. Idealny wybór dla osób ceniących oryginalne wzornictwo inspirowane tradycyjnymi motywami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dekor |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Perlina |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dekor perlina ornament glossy 30,8x60,8 arte
Nr kat. 100470367
Zobacz inne z kolekcji






