dekor 22,3x44,8 karelia biały arte
Nr kat. 100196264
opis produktu
Wysokiej jakości płytka ścienna to DEKOR KARELIA WHITE PATCHWORK 22,3X44,8. Jest rodzajem płytki dekoracyjnej. Może być znakomitym elementem wystroju wielu aranżacji. Pozwoli stworzyć ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Utrzymana jest w kolorze białym. Jej powierzchnia została wykończona w macie. DEKOR KARELIA WHITE PATCHWORK 22,3X44,8 jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu daje niezwykły efekt aranżacyjny w postaci równej i płaskiej powierzchni. Między płytkami można zastosować minimalną ilość fugi. Wymiary płytki DEKOR KARELIA WHITE PATCHWORK 22,3X44,8 wynoszą - wysokość 22,3 cm i długość 44,8 cm. Grubość płytki to 8 mm.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Karelia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Dekor |
| Długość: | 44.8 cm |
| Szerokość: | 22.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 20x45 |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wysokiej jakości płytka ścienna to DEKOR KARELIA WHITE PATCHWORK 22,3X44,8. Jest rodzajem płytki dekoracyjnej. Może być znakomitym elementem wystroju wielu aranżacji. Pozwoli stworzyć ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Utrzymana jest w kolorze białym. Jej powierzchnia została wykończona w macie. DEKOR KARELIA WHITE PATCHWORK 22,3X44,8 jest płytką rektyfikowaną dzięki czemu daje niezwykły efekt aranżacyjny w postaci równej i płaskiej powierzchni. Między płytkami można zastosować minimalną ilość fugi. Wymiary płytki DEKOR KARELIA WHITE PATCHWORK 22,3X44,8 wynoszą - wysokość 22,3 cm i długość 44,8 cm. Grubość płytki to 8 mm.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Karelia |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ produktu: | Dekor |
| Długość: | 44.8 cm |
| Szerokość: | 22.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 20x45 |
| Gatunek: | G1 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dekor 22,3x44,8 karelia biały arte
Nr kat. 100196264
Przeglądaj inne z kolekcji




