panele podłogowe wodoodporne classen dąb trydent harmony forte 56613 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100309353
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne CLASSEN Dąb Trydent charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format szerokiej deski 28x129 cm optycznie powiększa pomieszczenie i podkreśla jego charakter. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, wyraźnie zaznaczając każdy panel. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, zapewniając autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Harmony Forte
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Harmony Forte |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne CLASSEN Dąb Trydent charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format szerokiej deski 28x129 cm optycznie powiększa pomieszczenie i podkreśla jego charakter. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, wyraźnie zaznaczając każdy panel. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębu, zapewniając autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Harmony Forte
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Harmony Forte |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb trydent harmony forte 56613 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100309353
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o











