panele podłogowe wodoodporne classen dąb avan harmony forte 55959 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100291946









opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Harmony Forte |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Harmony Forte |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb avan harmony forte 55959 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100291946
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
m2
2,154m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
m2
2,154m21 paczka
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Harmony Forte |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


