panele podłogowe wodoodporne quick step dąb czarny malowany capture sig4755 ac4 9 mm 4v-fuga
Nr kat. 100189689
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step w kolorze czarnego dębu charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, idealnie sprawdzą się w kuchni lub łazience. Format szerokiej deski 21x138 cm w grubości 9 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, nadając podłodze uporządkowany i elegancki wygląd. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu, zachowując estetyczny wygląd przez długie lata. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter podłogi. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,061 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Signature
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Signature |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.061 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.38 m |
| Grubość: | 9 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step w kolorze czarnego dębu charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, idealnie sprawdzą się w kuchni lub łazience. Format szerokiej deski 21x138 cm w grubości 9 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, nadając podłodze uporządkowany i elegancki wygląd. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu, zachowując estetyczny wygląd przez długie lata. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter podłogi. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,061 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Signature
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Signature |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.061 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.38 m |
| Grubość: | 9 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb czarny malowany capture sig4755 ac4 9 mm 4v-fuga
Nr kat. 100189689
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o














