biurko scandi 03 3s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601815
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Szerokość: | 119.9 cm |
| Wysokość: | 79.5 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Szerokość: | 119.9 cm |
| Wysokość: | 79.5 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko scandi 03 3s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601815
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













