bidet wiszący excellent quadra biały cesd.bdsqd
Nr kat. 100424104
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Bidety |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | quadra |
| Kod producenta: | CESD.BDSQD |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Kolor: | Biały |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Bidety |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | quadra |
| Kod producenta: | CESD.BDSQD |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Kolor: | Biały |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bidet wiszący excellent quadra biały cesd.bdsqd
Nr kat. 100424104
Zobacz inne z kolekcji



