bidet wiszący roca inspira square a357535s00
Nr kat. 100259742
opis produktu
BIDET ROCA INSPIRA SQUARE to minimalistyczny bidet w formie prostokąta, która idealnie wpisze się w charakter nowoczesnych łazienek. Model o podwieszanej konstrukcji wniesie do wnętrza wizualną lekkość, jak również stworzy wrażenie większej przestrzeni. Prezentowany bidet o wymiarach 37 cm szerokości, 23 cm wysokości oraz 56 cm głębokości pokryty został innowacyjną powłoką antybakteryjną, która pozwala zachować nieskazitelną czystość i wysoki stopień higieny przy minimalnej pielęgnacji. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Bidety |
|---|---|
| Doprowadzenie wody: | Z tyłu |
| Kolekcja: | Inspira Round |
| Kod producenta: | A35753500M |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 23 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BIDET ROCA INSPIRA SQUARE to minimalistyczny bidet w formie prostokąta, która idealnie wpisze się w charakter nowoczesnych łazienek. Model o podwieszanej konstrukcji wniesie do wnętrza wizualną lekkość, jak również stworzy wrażenie większej przestrzeni. Prezentowany bidet o wymiarach 37 cm szerokości, 23 cm wysokości oraz 56 cm głębokości pokryty został innowacyjną powłoką antybakteryjną, która pozwala zachować nieskazitelną czystość i wysoki stopień higieny przy minimalnej pielęgnacji. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Bidety |
|---|---|
| Doprowadzenie wody: | Z tyłu |
| Kolekcja: | Inspira Round |
| Kod producenta: | A35753500M |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 23 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bidet wiszący roca inspira square a357535s00
Nr kat. 100259742
Zobacz inne z kolekcji




