bateria kuchenna bend omnires złoty
Nr kat. 100377906
Szczegóły Produktu
| Funkcje dodatkowe: |
|
|---|---|
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Omnires |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Obrotowa |
| Wysokość wylewki: | 20.5 cm |
| Wysokość całkowita: | 45 cm |
| Zasięg wylewki: | 23.5 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Funkcje dodatkowe: |
|
|---|---|
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Omnires |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Obrotowa |
| Wysokość wylewki: | 20.5 cm |
| Wysokość całkowita: | 45 cm |
| Zasięg wylewki: | 23.5 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria kuchenna bend omnires złoty
Nr kat. 100377906
Wybrane dla Ciebie





