akcesoria moyen łazienkowe białe 16 cm
Nr kat. 100356580
opis produktu
Akcesoria MOYEN łazienkowe białe 16 cm to trzyelementowy zestaw w uniwersalnych odcieniach bieli i czerni. Prezentowany komplet obejmuje dystrybutor na mydło, podstawkę na mydło oraz pojemnik – na przykład na szczoteczki. Minimalistyczny i prosty design zestawu idealnie odnajdzie się w aranżacjach łazienek w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loft i eklektycznym. Komplet akcesoriów łazienkowych MOYEN powstał z polipropylenu, który jest wyjątkowo trwały oraz łatwy w pielęgnacji. Maksymalna wysokość produktu wynosi 16 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Kolekcja: | Basic |
| Dostawca: | atmosphera |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Głębokość: | 0 cm |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Akcesoria MOYEN łazienkowe białe 16 cm to trzyelementowy zestaw w uniwersalnych odcieniach bieli i czerni. Prezentowany komplet obejmuje dystrybutor na mydło, podstawkę na mydło oraz pojemnik – na przykład na szczoteczki. Minimalistyczny i prosty design zestawu idealnie odnajdzie się w aranżacjach łazienek w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loft i eklektycznym. Komplet akcesoriów łazienkowych MOYEN powstał z polipropylenu, który jest wyjątkowo trwały oraz łatwy w pielęgnacji. Maksymalna wysokość produktu wynosi 16 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Kolekcja: | Basic |
| Dostawca: | atmosphera |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Głębokość: | 0 cm |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
akcesoria moyen łazienkowe białe 16 cm
Nr kat. 100356580
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






