kompakt wc cersanit parva new cleanon z deską duroplast wolnoopadającą k27-063
Nr kat. 100172083
opis produktu
Zaokrąglony WC kompakt PARVA został wyposażony w nowatorską technologię CleanOn, która dzięki usunięciu wewnętrznego kołnierza, zapewnia dokładne czyszczenie całej powierzchni muszli podczas spłukiwania. W kompakcie zastosowany jest system spłukiwania wody 3/5 l. Posiada odpływ poziomy i dopływ wody z boku zbiornika. Dodatkowo w komplecie znajduje się antybakteryjna, duroplastowa deska wyposażona w funkcję wolnego opadania i łatwego wypinania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kompakty |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Doprowadzenie wody: | Z boku |
| Kolekcja: | parva |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | K27-063 |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Sposób montażu: | Stojący |
| Wysokość: | 77.50 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Materiał: | Duroplast |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zaokrąglony WC kompakt PARVA został wyposażony w nowatorską technologię CleanOn, która dzięki usunięciu wewnętrznego kołnierza, zapewnia dokładne czyszczenie całej powierzchni muszli podczas spłukiwania. W kompakcie zastosowany jest system spłukiwania wody 3/5 l. Posiada odpływ poziomy i dopływ wody z boku zbiornika. Dodatkowo w komplecie znajduje się antybakteryjna, duroplastowa deska wyposażona w funkcję wolnego opadania i łatwego wypinania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kompakty |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Doprowadzenie wody: | Z boku |
| Kolekcja: | parva |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | K27-063 |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Sposób montażu: | Stojący |
| Wysokość: | 77.50 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Materiał: | Duroplast |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kompakt wc cersanit parva new cleanon z deską duroplast wolnoopadającą k27-063
Nr kat. 100172083
Pamiętaj o
Przeglądaj inne z kolekcji





