kompakt wc cersanit parva cleanon bez deski k27-062
Nr kat. 100172096
opis produktu
Zaokrąglony WC kompakt PARVA został wyposażony w nowatorską technologię CleanOn, która dzięki usunięciu wewnętrznego kołnierza, zapewnia dokładne czyszczenie całej powierzchni muszli podczas spłukiwania. W kompakcie zastosowany jest system spłukiwania wody 3/6 l lub 3/5 l. Posiada odpływ poziomy i dopływ wody z boku zbiornika. W cenę nie jest wliczona deska, którą należy skompletować oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kompakty |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Doprowadzenie wody: | Z boku |
| Kolekcja: | parva |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | K27-062 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Sposób montażu: | Stojący |
| Wysokość: | 77.50 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zaokrąglony WC kompakt PARVA został wyposażony w nowatorską technologię CleanOn, która dzięki usunięciu wewnętrznego kołnierza, zapewnia dokładne czyszczenie całej powierzchni muszli podczas spłukiwania. W kompakcie zastosowany jest system spłukiwania wody 3/6 l lub 3/5 l. Posiada odpływ poziomy i dopływ wody z boku zbiornika. W cenę nie jest wliczona deska, którą należy skompletować oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kompakty |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Doprowadzenie wody: | Z boku |
| Kolekcja: | parva |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | K27-062 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Sposób montażu: | Stojący |
| Wysokość: | 77.50 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kompakt wc cersanit parva cleanon bez deski k27-062
Nr kat. 100172096
Pamiętaj o
Przeglądaj inne z kolekcji






