stolik kawowy moonday dąb artisan / czarny
Nr kat. 100493765
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 76 cm |
| Szerokość blatu: | 76 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 76 cm |
| Szerokość blatu: | 76 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy moonday dąb artisan / czarny
Nr kat. 100493765
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




