ława wood dąb wotan antracyt
Nr kat. 100597033
opis produktu
Ława Wood dąb wotan antracyt to masywny model, który zaprojektowany został z myślą o aranżacjach industrialnych, loft, kolonialnych oraz eklektycznych. Prezentowana ława wniesie do wnętrza wyrazistość, a jednocześnie prostą formę. Geometryczna podstawa wykonana z antracytowego metalu tworzy surowy efekt wizualny oraz gwarantuje stabilną konstrukcję. Mebel wyposażony został w drewnopodobny blat o wyraźnym rysunku usłojenia, perfekcyjnie odzwierciedlającym naturalną strukturę dębu Wotan. Ława wykonana z płyty laminowanej wykazuje cechy odporne na zarysowania oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 120 cm długości, 55 cm szerokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Antracyt |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ława Wood dąb wotan antracyt to masywny model, który zaprojektowany został z myślą o aranżacjach industrialnych, loft, kolonialnych oraz eklektycznych. Prezentowana ława wniesie do wnętrza wyrazistość, a jednocześnie prostą formę. Geometryczna podstawa wykonana z antracytowego metalu tworzy surowy efekt wizualny oraz gwarantuje stabilną konstrukcję. Mebel wyposażony został w drewnopodobny blat o wyraźnym rysunku usłojenia, perfekcyjnie odzwierciedlającym naturalną strukturę dębu Wotan. Ława wykonana z płyty laminowanej wykazuje cechy odporne na zarysowania oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 120 cm długości, 55 cm szerokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Antracyt |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława wood dąb wotan antracyt
Nr kat. 100597033
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




