ława lucca kaszmir
Nr kat. 100597019
opis produktu
Ława Lucca kaszmir to projekt, który wyróżnia się łagodnym, naturalnym i kaszmirowym odcieniem beżu. Prezentowany mebel do salonu charakteryzuje się minimalistyczną formą, odpowiadając na bieżące trendy w świecie designu. Gładki blat urozmaica i dekoruje oryginalna wstawka w korpusie. Jej frezowana struktura przybiera skośną formę, stanowiąc oryginalny detal. Mebel zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania o otwartej konstrukcji. Metalowe i minimalistyczne nogi nadają całości wizualną lekkość. Kolekcja wykonana została z łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej, którą cechuje odporność na zarysowania, odbarwienia oraz odkształcenia. Wymiary powyższej ławy sięgają 100 cm długości, 55 cm szerokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ława Lucca kaszmir to projekt, który wyróżnia się łagodnym, naturalnym i kaszmirowym odcieniem beżu. Prezentowany mebel do salonu charakteryzuje się minimalistyczną formą, odpowiadając na bieżące trendy w świecie designu. Gładki blat urozmaica i dekoruje oryginalna wstawka w korpusie. Jej frezowana struktura przybiera skośną formę, stanowiąc oryginalny detal. Mebel zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania o otwartej konstrukcji. Metalowe i minimalistyczne nogi nadają całości wizualną lekkość. Kolekcja wykonana została z łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej, którą cechuje odporność na zarysowania, odbarwienia oraz odkształcenia. Wymiary powyższej ławy sięgają 100 cm długości, 55 cm szerokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława lucca kaszmir
Nr kat. 100597019
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




