leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY 160X80

76 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny 160X80

Nowoczesna wanna wolnostojąca, ustawna wanna do zabudowy, czy może wygodna asymetryczna wanna narożna? Jeśli szukacie modnej i dobrej jakości wanny 160X80, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie modelami.

Wanny 160x80 w sklepie Komfort

Wanny 160x80 cm to w sklepie Komfort kilkanaście modeli wybranych z oferty czołowych polskich i zagranicznych producentów wyposażenia łazienek. Są to między innymi wanny 160x80 Koło, Cersanit, Polimat czy Roca wykonane z wysokiej jakości sanitarnego akrylu. Jest to miły w dotyku materiał o właściwościach antypoślizgowych i antybakteryjnych. Przy odpowiedniej pielęgnacji wanna akrylowa 160x80 posłuży nam przez wiele lat. Oferujemy uniwersalne wanny narożne 160X80, a także efektowne wanny wolnostojące 160x80 przeznaczone do nieco większych łazienek.

Wanna 160X80 z parawanem – zamiast kabiny prysznicowej

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną to klasyczny dylemat, przed którym staje wiele osób, urządzających łazienkę. Istnieje jednak kompromisowe rozwiązanie, które łączy funkcje obu tych elementów wyposażenia. Jest to oczywiście wanna z parawanem. Wyposażona w odpowiednią baterię wanna 160X80 z parawanem może być wykorzystana zarówno do wzięcia szybkiego prysznica, jak i długiej relaksującej kąpieli. Dzięki szerokiej ofercie parawanów wannowych bez trudu znajdziecie model dopasowany do wielkości i układu Waszej łazienki.

Wanna 160X80 do zabudowy czy wolnostojąca?

Wśród kilkunastu dostępnych na naszej stronie modeli znajdziecie zarówno wanny 160X80 do zabudowy, jak i coraz popularniejsze ostatnio wanny 160x80 wolnostojącej. Który model sprawdzi się lepiej? Wanny 160X80 do zabudowy to uniwersalne rozwiązanie, którego największą zaletą jest tak zwana ustawność i możliwość wkomponowania w aranżację łazienki. Do obudowania wanny 160x80 możemy wykorzystać łatwe w montażu gotowe obudowy lub stworzyć zabudowę wanny z płytek ceramicznych. Ta druga opcja daje nam o wiele szersze możliwości aranżacyjne i pozwala idealnie wkomponować wannę w wystrój łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.