leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY 150X70

57 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny 150x70

Besco, Cersanit, Sanplast, Roca, Koło, Polimat czy Omnires, to właśnie w ofercie tych polskich i zagranicznych marek znajdziemy uniwersalne wanny 150x70 cm. Ten pośredni rozmiar wanny sprawdzi się zarówno w większych, jak i mniejszych łazienkach. Decydując się na wanny 150x70, mamy do dyspozycji całkiem sporo różnych modeli. W naszym sklepie internetowym oferujemy kilkadziesiąt wzorów wanien 150x70 cm z najnowszych kolekcji. Są to klasyczne wanny prostokątne, wyjątkowo komfortowe wanny 150x70 asymetryczne, a nawet efektowne wanny 150x70 wolnostojące. Na ten ostatni model decydujemy się coraz częściej, choć wymaga on nieco większej łazienki. Niezależnie od tego, jakiego typu wanny 150x70 cm poszukujecie, zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami oferowanymi przez nas w tej kategorii.

Wanna 150x70 z parawanem – jakie są zalety takiego rozwiązania?

Kabina prysznicowa czy wanna? To pytanie, które bardzo często zadajemy sobie w trakcie projektowania łazienki. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, często jednak wymiary domowej łazienki uniemożliwiają nam montaż obu tych elementów na raz. Dlatego też często decydujemy się na rozwiązanie pośrednie, jakim jest wanna 150x70 z parawanem. Odpowiednio dopasowany parawan i bateria wannowa ze słuchawką lub nawet z deszczownicą mogą zmienić naszą wannę w kabinę prysznicową z prawdziwego zdarzenia.

Jaką wannę 150x70 z parawanem wybrać? Do dyspozycji mamy między innymi gotowe kabino wanny 150x70 oferowane przez niektórych polskich producentów. Taki zestaw składa się zwykle z wanny i fabrycznie dopasowanego do niej parawanu. Na rynku dostępne są kabino wanny wyposażone w różnego rodzaju parawany. Często jednak decydujemy się na zakup wanny 150x70 i parawanu osobno. Takie rozwiązanie daje nam dużą swobodę aranżacyjną i pozwala dopasować rodzaj i wymiary parawanu do układu i aranżacji łazienki. Funkcję parawanu do wanny 150x70 może pełnić nawet zamontowana na stałe tafla hartowanego szkła. Częściej jednak decydujemy się na ruchome parawany wahadłowe lub nieco bardziej skomplikowane parawany przesuwne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.