leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI PODWÓJNE 120 CM

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki podwójne 120 cm

Umywalki podwójne w domowych łazienkach to rozwiązanie, które przywędrowało do nas zza oceanu. Jeszcze kilkanaście lat temu takie umywalki oglądaliśmy przede wszystkim w hollywoodzkich filmach. Jednak dziś coraz częściej wykorzystujemy je również w naszych domach. Nie jest to co prawda rozwiązanie stworzonej do małej łazienki w bloku. Jednak na umywalki podwójne 120 cm decydujemy się coraz częściej i coraz chętniej w przypadku dużych łazienek. O tym, że popularność takiego rozwiązania rośnie również w naszym kraju, świadczy chociażby to, że umywalki podwójne 120 cm pojawiają się w ofercie coraz większej liczby producentów armatury łazienkowej. W naszym sklepie online dostępne są już umywalki podwójne 120 cm takich marek jak, chociażby Koło, Oristo, Elita, Defra czy Comad. Staramy się również nieustannie poszerzać asortyment naszego sklepu. W związku z tym mamy nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu także podwójne umywalki 120 cm z oferty innych polskich i zagranicznych producentów armatury łazienkowej.

Umywalka 120 podwójna – gdzie sprawdzi się taki model?

Dostępne w naszym sklepie online umywalki podwójne 120 cm to przede wszystkim modele zaprojektowane z myślą o dużej rodzinnej łazience. Takie rozwiązanie pozwala w wygodny sposób korzystać z umywalki dwóm osobom jednocześnie. Jest to często sposób na znaczną oszczędność czasu, na przykład w trakcie porannej toalety i przygotowań przed wyjściem do pracy czy szkoły. Ze względu na swoje wymiary umywalka 120 podwójna sprawdzi się przede wszystkim w przestronnej łazience. Pamiętajmy również, że w przypadku podwójnej umywalki meblowej, będziemy musieli zadbać jeszcze o kompatybilną z danym modelem szafkę podumywalkową.

Umywalka 120 podwójna sprawdzi się jednak nie tylko w domowej łazience. Na takie modele decydujemy się też czasami w przypadku lokali usługowych czy obiektów użyteczności publicznej. Umywalki podwójne 120 cm mogą nam się przydać w trakcie urządzania łazienki dla gości w restauracji, prywatnej przychodni lekarskiej itp.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.