Current Image

Filtry

SZAFY 50CM

0 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy 50 cm

Szafy ubraniowe w naszej ofercie to zarówno duże modele o szerokości nawet ponad 200 cm, jak i dużo mniejsze i bardziej kompaktowe szafy. Do jednej z takich mniejszych grup rozmiarowych należą szafy 50 cm. Taka szafa słupek może być praktycznym uzupełnieniem aranżacji sypialni, pokoju dziecięcego czy pomieszczenia wejściowego. Nasze szafy 50 cm to kilkanaście różnych modeli. Pochodzą one z kolekcji polskich producentów mebli jak, chociażby Szynaka Meble czy Lupus. Jeśli szukacie akurat uniwersalnej szafy o szerokości 50 cm, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Oferujemy zarówno szafy 50 cm nowoczesne, jak i modele o bardziej tradycyjnym designie. Coś dla siebie znajdą tu więc miłośnicy wnętrz modernistycznych, aranżacji w stylu skandynawskim, ale również zwolennicy stylu industrialnego czy loftowego. Cały czas staramy się również poszerzać naszą ofertę szaf 50 cm o modele z najnowszych kolekcji różnych meblowych marek.

Szafa 50 cm z lustrem – czy to dobry pomysł?

Szafa 50 cm z lustrem to stosunkowo popularny wybór w przypadku takich pomieszczeń jak przedpokój czy sypialnia. Jakie zalety ma szafa 50 cm z lustrem w aranżacji takich przestrzeni? Szafa z lustrem jest przede wszystkim praktycznym dodatkiem. Lustro służy nam do skompletowania modowej stylizacji, czy szybkiego poprawienia makijażu lub fryzury przed wyjściem z domu. Szafy 50 cm z lustrem mają jednak również wymiar dekoracyjny. Wysokie lustro na drzwiach szafy optycznie powiększa i rozjaśnia pomieszczenie. Jest to szczególnie duża zaleta w przypadku szafy 50 cm do pomieszczenia wejściowego, które ma zwykle stosunkowo niewielkie wymiary. Naturalnie, szafa 50 cm sprawdzi się również w przypadku sypialni czy połączonej z nią garderoby.

Są jednak sytuacje, w których lepiej zrezygnować z takiego dodatkowego elementu szafy jak lustro. Szafa z lustrem niekoniecznie będzie dobrym wyborem w przypadku pokoju dziecięcego. Ewentualne uszkodzenie lustra może bowiem stwarzać ryzyko dla zdrowia malucha.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady