Current Image

Filtry

PŁYTKI ŁAZIENKOWE 30X60

32 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki łazienkowe 30x60 cm

Płytki łazienkowe muszą być nie tylko odporne na zabrudzenia, ale też na oddziaływanie wody i pary wodnej. Płytki łazienkowe 30x60 cm oferowane przez Komfort to sprawdzony wybór, który będzie pełnić swoją funkcję przez lata, doskonale się przy tym prezentując.

Łazienka zazwyczaj nie jest dużym pomieszczeniem. Dlatego warto wybierać doń płytki o stosunkowo niewielkich rozmiarach, które łatwo dopasować nawet do małej przestrzeni. Płytki łazienkowe 30x60 cm sprawią, że wnętrze będzie sprawiało wrażenie przestronnego i harmonijnego.

Oczywiście kluczowe dla stworzenia takiej iluzji jest dobranie płytek w odpowiednim kolorze. Jasne odcienie optycznie powiększą przestrzeń; ciemne z kolei mogą ją zmniejszyć, ale tworzą ciekawy efekt kolorystyczny. W dodatku nie wymagają jasnych fug, przez co ich czyszczenie jest nieco łatwiejsze.

Dla jeszcze ciekawszego efektu warto kafelki łazienkowe 30x60 cm połączyć w kompozycje wykonane z kafelków w różnych kolorach. Należy przy tym zadbać, by w miarę możliwości pochodziły z tej samej kolekcji. Gwarantuje to ich dobre dopasowanie dzięki takiej samej grubości oraz wykończeniu.

Płytki ścienne łazienkowe 30x60

Płytki ścienne łazienkowe 30x60 cm łatwo dopasować do łazienki, niezależnie od jej wystroju. Są świetną propozycją nawet do małych łazienek, w których gęsto ułożone małe kafelki mogą sprawiać przytłaczające wrażenie. Płytki łazienkowe 30x60 pomagają zorganizować i uporządkować przestrzeń, tworząc eleganckie i nowoczesne wrażenie, niezależnie od stylu, w którym urządzona jest łazienka.

Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że można łatwo dobrać idealne płytki łazienkowe 30x60 cm. Wiele z nich sprawdzi się również na obudowach urządzeń sanitarnych. To prosty sposób na nadanie łazience niepowtarzalnego wyglądu i stworzenie harmonijnej przestrzeni dla relaksu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje