leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZARE PŁYTKI ŚCIENNE DO KUCHNI

207 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szare płytki ścienne do kuchni

Szary to kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. Po szare płytki ścienne możemy więc sięgnąć niezależnie od tego, jaki styl architektoniczny zainspirował nasze wnętrze. O popularności płytek w tym kolorze może świadczyć również oferta naszego sklepu online. Szare płytki ścienne do kuchni to w sklepie Komfort ponad 300 różnych modeli. Ścienne płytki kuchenne w kolorze szarym znajdują się w ofercie większości wiodących producentów ceramiki. Takie płytki w różnych odcieniach szarości oferują między innymi takie marki jak Cersanit, Opoczno, Tubądzin, Stargres, Euroceramic czy Absolut Keramika. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę odcieni i rozmiarów szarych płytek ściennych do kuchni. Są to zarówno modne ostatnio płytki cegiełki szare do kuchni, jak i wielkoformatowe płytki ścienne 80x80 czy 60x120. Jeśli chcecie postawić w kuchni na ten uniwersalny kolor płytek ściennych, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w naszym sklepie wzorami.

Szare płytki do kuchni na ścianę – aranżacje

Szare płytki do kuchni na ścianę to bardzo szeroka kategoria obejmująca wzory w różnych odcieniach. Poza gładkimi, jednokolorowymi płytkami w różnych odcieniach szarości oferujemy również szare płytki ścienne do kuchni imitujące beton architektoniczny, marmur, granit czy inne rodzaje naturalnego kamienia. Dzięki tak szerokiej gamie wzorów szare płytki do kuchni na ścianę możemy wykorzystać w naprawdę różnych aranżacjach i stylach architektonicznych.

Szare płytki do kuchni na ścianę imitujące beton to idealny wybór do modnych ostatnio surowych aranżacji w stylu loftowym czy industrialnym. Płytki betonowe możemy w takich kuchniach wykorzystać zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Z kolei w przypadku kuchni klasycznej lub kuchni inspirowanej stylem glamour możemy postawić na szare płytki do kuchni na ścianę imitujące marmur. Tego rodzaju kafelki dostępne są zarówno w jasnych, jak i w ciemnych odcieniach. Po szare płytki do kuchni na ścianę możemy sięgnąć również w przypadku niektórych aranżacji inspirowanych trendami retro lub vintage. W takim wnętrzu mogą sprawdzić się na przykład szare płytki imitujące naturalny kamień.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.