Current Image

Filtry

PANELE PODŁOGOWE DĄB NATURALNY

166 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe dąb naturalny

Panele podłogowe imitujące naturalny dąb to prawdziwy wnętrzarski klasyk, po który sięgamy, urządzając wnętrza w różnych architektonicznych stylach. O niezwykłej popularności paneli podłogowych dąb naturalny może świadczyć chociażby liczba dostępnych w naszym sklepie wzorów i formatów. Panele podłogowe dąb naturalny reprezentowane są w sklepie internetowym Komfort przez ponad 200 różnych produktów pochodzących z najnowszych kolekcji czołowych producentów podłóg laminowanych. Oferujemy dębowe panele między innymi takich marek jak Classen, Egger, Quick-Step, Kronospan, Krono Original czy Weninger. Dokładamy również wszelkich starań, aby w naszej ofercie regularnie pojawiały się nowe wzory paneli w kolorze naturalnego dębu.

Panele dąb naturalny – uniwersalna podłoga do każdego wnętrza

W jakim wnętrzu możemy wykorzystać panele dąb naturalny? Dzięki bardzo dużej liczbie dostępnych wzorów, rodzajów i odcieni, panele podłogowe dąb naturalny mogą posłużyć nam do stworzenia podłogi w bardzo różnych wnętrzarskich aranżacjach.

Najbardziej oczywistym wyborem dla takich paneli podłogowych są style architektoniczne, które na pierwszym miejscu stawiają naturalne materiały. Panele podłogowe dąb naturalny możemy więc wykorzystać w tak modnych ostatnio wnętrzach skandynawskich. Do inspirowanego tym stylem salonu możemy wybrać panele podłogowe dąb naturalny w jasnych odcieniach. Dębowe panele sprawdzą się również w przypadku aranżacji w stylu rustykalnym. W takich wnętrzach możemy sięgnąć po panele imitujące olejowany dąb. Takie nieco ciemniejsze odcienie pomogą w rustykalnym wnętrzu stworzyć ciepły, przytulny i sielankowy klimat.

Podłogę z paneli dąb naturalny wykorzystać możemy również we wnętrzach loftowych lub aranżacjach inspirowanych klimatami vintage. W takim przypadku możemy sięgnąć po panele dąb naturalny bielone lub wizualnie postarzane. Drewnopodobna podłoga o lekko sfatygowanym wyglądzie będzie idealnym tłem dla tego rodzaju wnętrzarskich aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady