Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE 80X80

269 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe 80x80

Kabiny prysznicowe 80x80 powstały z myślą o sytuacjach, w których potrzebna jest nam nieco mniejsza kabina niż uznane za standard 90 cm. Biorąc pod uwagę realia naszego rynku nieruchomości i raczej niewielkie wymiary łazienek w naszych domach i mieszkaniach, kabiny prysznicowe 80x80 cieszą się całkiem sporą popularnością. Tego rodzaju kabiny znaleźć możemy w ofercie praktycznie każdego liczącego się producenta wyposażenia łazienek. W naszym sklepie online dostępne są między innymi kabiny prysznicowe 80x80 cm Sanplast, Cersanit, New Trendy, Deante, Omnires czy Metal Hurt. Jeśli zależy nam na dodatkowej oszczędności miejsca, to możemy wybrać jedną z kabin 80x80 narożnych. Są to zarówno modele półokrągłe, jak i kabiny pięciokątne. Coraz modniejsze są również kabiny prysznicowe 80x80 wolnostojące, a także minimalistyczne kabiny prysznicowe typu walk in. W najprostszej wersji taka kabina prysznicowa 80x80 walk in może składać się z zaledwie jednej ściany i poprzeczki pozwalającej na jej montaż.

Kabina prysznicowa 80x80 cm z wysokim brodzikiem czy bez brodzika?

Na komfort użytkowania kabiny prysznicowej wpływają nie tylko jej wymiar i kształt. Spore znaczenie ma również to, na jaką wysokość brodzika się zdecydujemy. Kabiny prysznicowe 80x80 bez brodzika lub modele z bardzo niskim brodzikiem, wystającym zaledwie kilka cm ponad poziom posadzki, to domena przede wszystkim nowoczesnych aranżacji łazienkowych. Kabina prysznicowa 80x80 bez brodzika optycznie powiększa łazienkę. Kabiny prysznicowe 80x80 cm z niskim brodzikiem to również bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób starszych, lub w sytuacji gdy z kabiny korzystają małe dzieci.

Swoje zalety mają jednak również kabiny prysznicowe 80x80 z wysokim brodzikiem. Taki brodzik możemy w niektórych sytuacjach wykorzystać jako niewielką wanienkę. Kabina z wysokim brodzikiem może przydać się na przykład w czasie kąpieli niemowlaka. Wysokie ścianki brodzika mogą również ograniczać wydostawanie się wody poza kabinę prysznicową.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady