leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BRODZIKI 80X90

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki 80x90

Brodziki 80x90 to grupa produktów zaprojektowanych przede wszystkim z myślą o aranżacji małych łazienek. Brodziki łazienkowe 80x90 nie oferują może tak dużego komfortu jak większe prostokątne modele. Taki brodzik będziemy mogli jednak zmieścić nawet w niewielkiej łazience. O zakupie brodzika 80x90 możemy więc pomyśleć, jeśli szczególnie zależy nam na oszczędności miejsca w łazienkowej aranżacji. Takich małych prostokątnych brodzików nie zabrakło również w ofercie naszego sklepu online. Znajdziecie w niej między innymi brodziki 80x90 cm Schedpol, Sanplast czy New Trendy. Jeśli szukacie akurat brodzika do małej łazienki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami dostępnymi w tej grupie rozmiarowej.

Brodzik 80x90 cm – wysoki czy niski?

Spore znaczenie przy wyborze brodzika 80x90 ma również jego wysokość. Zarówno brodzik 80x90 wysoki, jak i niski mają swoje zalety. A to, na który rodzaj brodzika się zdecydować, zależy przede wszystkim od naszych preferencji i tego, jaką aranżację łazienki chcemy stworzyć. Brodzik 80x90cm wysoki to pod wieloma względami rozwiązanie praktyczne. Taki wysoki brodzik 80x90 możemy wykorzystać na przykład jako wanienkę do kąpieli niemowlaka. Inną praktyczną zaletą głębokiego brodzika 80x90 jest możliwość zrobienia w nim awaryjnego prania ręcznego. Wysokie ścianki pomagają również utrzymać łazienkę w czystości, minimalizując ilość wody wydostającej się z kabiny w trakcie kąpieli.

Mimo tych praktycznych zalet wysokich brodzików w aranżacji naszych łazienek coraz częściej sięgamy po niskie brodziki 80x90. Ich ogromną zaletą jest nowoczesny i atrakcyjny wygląd, a także wyjątkowy komfort użytkowania. Decydując się na niski brodzik 80x90, czy nawet brodzik wpuszczany w posadzkę, możemy stworzyć bardzo modne ostatnio kabiny prysznicowe walk in. Kolejna zaleta niskich brodzików związana jest z kwestiami bezpieczeństwa. Bardzo niska ścianka brodzika lub jej całkowity brak ułatwiają wejście do kabiny prysznicowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy z kabiny na co dzień korzysta osoba starsza lub małe dziecko.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.