Filtry

BRODZIKI 80X80

140 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki 80x80

Szukacie brodzika prysznicowego 80x80cm? W sklepie internetowym Komfort oferujemy ponad 100 modeli tego rodzaju brodzików. Wymiary brodzika 80x80 cm pozwalają na stosunkowo wygodną kąpiel osoby dorosłej. Z drugiej strony taki brodzik bez problemu zmieści się nawet w nie za dużej łazience. Brodziki 80 cm to więc swojego rodzaju kompromis pomiędzy codziennym komfortem a względami czysto praktycznymi i ilością potrzebnego na kabinę prysznicową miejsca.

O tym, że brodziki 80x80 to jeden z najpopularniejszych formatów świadczy, chociażby ilość dostępnych wzorów i modeli. W katalogach wiodących producentów armatury łazienkowej znajdziemy nowoczesne brodziki 80x80 w przeróżnych kształtach, kolorach i o różnej wysokości ścianek. W przypadku nowoczesnych łazienkowych aranżacji sięgamy często po niskie brodziki 80x80 cm lub nawet modele wpuszczane w posadzkę. Decydując się na taki brodzik 80 cm, możemy stworzyć w łazience modną i wyjątkowo wygodną kabinę prysznicową typu walk in. Niezależnie od tego, jakiego typu brodzika 80x80 cm szukacie, mamy nadzieję, że znajdziecie go w naszej ofercie.

Brodzik prysznicowy 80 cm – jaki kształt sprawdzi się najlepiej?

Jedną z podstawowych kwestii przy zakupie brodzika i kabiny prysznicowej jest jej kształt i umiejscowienie. Jaki brodzik 80 cm będzie najlepszy w przypadku naszej łazienki? Zależy to w dużej mierze od tego, jaką ilością wolnej przestrzeni w łazience dysponujemy i gdzie chcemy umieścić prysznic. Jeśli projekt naszej łazienki przewiduje kabinę prysznicową w rogu, to możemy wybrać narożny brodzik prysznicowy 80x80 półokrągły lub pięciokątny. Tego rodzaju brodziki zaprojektowane zostały przede wszystkim z myślą o niewielkich łazienkach.

Jeśli nie ograniczają nas niewielkie wymiary łazienki, to możemy zdecydować się na brodzik 80x80 cm kwadratowy. Takie wymiary i kształt brodzika pozwalają na dużo wygodniejszą kąpiel niż w przypadku kabiny półokrągłej lub pięciokątnej. Kwadratowy brodzik 80 cm możemy zamontować zarówno w narożniku pomieszczenia, jak i w centralnym punkcie ściany.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.