Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Salon z aneksem kuchennym w bloku

Projekt gratis

Kuchnia w Komforcie - od projektu aż po montaż

Project from zero image

Zaprojektuj samodzielnie

Edytuj gotową inspirację lub stwórz projekt od początku w planerze 3D

Arrow image
Consultant image

Umów się z projektantem

Cena projektu to 150 zł. Otrzymasz zwrot całej kwoty, gdy kupisz kuchnię

Arrow image
Generator image

Generator kuchni

Stwórz szybki podgląd kuchni w kilku krokach i zamów ją jednym kliknięciem

Arrow image

Zaprojektuj i kup kuchnię

Salon z aneksem kuchennym w bloku

Dom powinien być urządzony w taki sposób, aby w pełni odpowiadał upodobaniom i oczekiwaniom domowników, a także oddawał ich charakter. Czasami nie mamy możliwości, aby kuchnia i salon były osobnymi pomieszczeniami. Wówczas jedynym rozwiązaniem pozostaje wydzielenie aneksu kuchennego w salonie. Możemy go zaaranżować w taki sposób, aby był dopasowany do pozostałej części pomieszczenia. Kuchnia i salon to dwa najważniejsze pomieszczenia w domu. Połączone ze sobą sprawią, że będzie on funkcjonalny, niepowtarzalny oraz jedyny w swoim rodzaju.

Biel i drewno

Biel i drewno to jedno z najpopularniejszych zestawień kolorystycznych stosowanych w meblach kuchennych. Chłód bieli i ciepło drewna doskonale się ze sobą prezentują tworząc spójną całość. Białe meble z wysokim połyskiem doskonale odbijają światło i optycznie powiększają przestrzeń. Dodają pomieszczeniu lekkości i delikatności. Są często wybierane ze względu na swój subtelny i elegancki wygląd. Kolor drewna jest uniwersalny i ponadczasowy. Jego urok to wyjątkowa struktura, charakterystyczny rysunek słojów, pęknięć i sęków. Jasna kolorystyka szafek połączona z barwą naturalnego drewna pozwala stworzyć w kuchni ciepły i przytulny klimat, a jednocześnie sprawia, że pomieszczenie jest nowoczesne, stonowane i pełne światła. Meble kuchenne AMARO estetycznie wypełniają przestrzeń. Pojemne, wysokie szafki oraz szuflady dają możliwość przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów kuchennych. Spośród gotowych elementów możemy wybrać te, które będą nam najbardziej odpowiadać pod względem wymiarów, funkcjonalności oraz wyglądu. Dają możliwość swobodnego łączenia ich oraz stworzenia swojej indywidualnej przestrzeni kuchennej.

Subtelne elementy dekoracyjne

Elegancka biel i ciepły kolor naturalnego drewna doskonale łączą się z szarą podłogą imitującą beton. Przytulności w pomieszczeniu dodaje kanapa, duży, okrągły puf oraz miękki dywan. Istotnym elementem dekoracyjnym są poduszki o różnych barwach, fakturach oraz rozmiarach, umieszczone w strefie wypoczynku. Dopełnieniem całej aranżacji są dwa okrągłe stoliki ze szklanymi blatami na metalowych nóżkach.

Udostępnij inspirację