Dostawa

Dostawa do najbliższego sklepu 0 zł!

Produkty zakupione w Sklepie Internetowym KOMFORT można odebrać w dowolnym, wskazanym wcześniej salonie KOMFORT na terenie całej Polski.

Rodzaj dostawy

Produkty zakupione w sklepie internetowym KOMFORT można odebrać w dowolnym, wskazanym wcześniej sklepie KOMFORT na terenie całej Polski (sprawdź adresy). Oferujemy również dostawę do domu (wyłącznie na terenie Polski).

Sposób dostawy

  • odbiór osobisty w sklepiebezpłatnie,
  • transport sklepowy – jeśli w miejscu zamieszkania Klienta lub najbliższej okolicy znajduje się sklep KOMFORT – dla produktów o długości przekraczającej 2,30 m lub wadze powyżej 20 kg,
  • przesyłka kurierska (paczki nadajemy w ciagu 24h od zaksięgowania wpłaty) – dla produktów o długości nie przekraczającej 2,30 m i wadze do 20 kg,

Koszt transportu

  • Koszt transportu sklepowego jest uzależniony od odległości miejsca dostawy od najbliższego sklepu Komfort.
    Cena transportu zależy od sklepu, który realizuje transport. Ceny transportu sklepowego w swoim mieście można sprawdzić wybierając najbliższy sklep z listy naszych placówek. Przy transporcie sklepowym oferujemy usługę wnoszenia - znajdź najbliższy sklep i sprawdź cennik wnoszenia.
  • Koszt transportu kurierem dla produktów standardowych wynosi 20 zł brutto (maksymalna długość przesyłki to 2,30 m).
    W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu koszt transportu kurierem jest ustalany indywidualnie. Odbierając towar od kuriera bądź z transportu sklepowego Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z konsultantem Infolinii: 801 30 11 30*.
* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z opłatą przewidzianą przez operatora sieci komórkowej wg aktualnego cennika