Zadzwoń i zamów 801 30 11 30
  1. Strona główna
 

Łomża, Zawadzka 27

Sprawdź na mapie

Komfort w zasięgu ręki!

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie do naszego sklepu w Łomży! Chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od podłogi! W dniach 12– 15 lutego przyjdź do sklepu Komfort w Łomży.


W Sklepach Komfort dajemy naszym Klientom pełną ofertę aranżacji wnętrz pod jednym dachem. Poszerzyliśmy ofertę produktową podłóg i drzwi o szafy, kuchnie i łazienki. Zależy nam, aby zakupy w Sklepach Komfort były łatwe i wygodne. Ułatwiamy, więc realizację projektów związanych z remontem oraz dekoracją wnętrz, dzięki kompleksowej obsłudze. Nasze Sklepy to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Niezależnie więc od stylu wnętrza w Komforcie można znaleźć odpowiednio dopasowane kuchnie, łazienki i podłogi oraz wszelkie do nich dodatki.


Komfort to idealny sklep, w którym kompleksowo zadbamy o każde wnętrze Twojego domu czy mieszkania. Asortyment został tu podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin oraz drzwi, szaf, kuchni i łazienek. Dla każdej ze stref z kolei został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.


Sklep Komfort w Łomży to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Niezależnie więc od stylu wnętrza w Komforcie można znaleźć odpowiednio dopasowane podłogi i dodatki.


Wielkie Otwarcie to wyjątkowa możliwość, aby poznać atrakcyjną ofertę i skorzystać z niesamowitych promocji. Specjalnie z tej okazji przygotowano ofertę promocyjną -20% na produkty nieprzecenione (z wyłączeniem AGD, produktów przecenionych lub oznaczonych "najlepsza cena". Szczegóły w regulaminie).


Sieć Sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były łatwe i wygodne. Asortyment został podzielny na strefy. Dla każdej ze stref z kolei został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

Zapraszamy!Regulamin oferty:  KLIKNIJ