zlewozmywak teka clivo 50 s-tq 1b auto wst onyx
Nr kat. 100320416
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA CLIVO 50 S-TQ 1B AUTO WST ONYX to zlewozmywak wpuszczany o metalicznym wykończeniu powierzchni. Minimalistyczny i prostokątny model został wyposażony w odpływ oraz korek automatyczny. Zlewozmywaki z kompozytu o nazwie „tequartz” to połączenie kwarcu oraz akrylu. Model wykazuje właściwości antybakteryjne, które pozwalają utrzymać wysoki poziom czystości. Zlewozmywak wpuszczany odporny na szok termiczny oraz uszkodzenia mechaniczne, zapewnia możliwość montażu młynka. Model objęty jest 25-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 465 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 45.5 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Metaliczne |
| Materiał wykonania: | Tequartz |
| Kolekcja: | CLIVO |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA CLIVO 50 S-TQ 1B AUTO WST ONYX to zlewozmywak wpuszczany o metalicznym wykończeniu powierzchni. Minimalistyczny i prostokątny model został wyposażony w odpływ oraz korek automatyczny. Zlewozmywaki z kompozytu o nazwie „tequartz” to połączenie kwarcu oraz akrylu. Model wykazuje właściwości antybakteryjne, które pozwalają utrzymać wysoki poziom czystości. Zlewozmywak wpuszczany odporny na szok termiczny oraz uszkodzenia mechaniczne, zapewnia możliwość montażu młynka. Model objęty jest 25-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 465 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 45.5 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Metaliczne |
| Materiał wykonania: | Tequartz |
| Kolekcja: | CLIVO |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka clivo 50 s-tq 1b auto wst onyx
Nr kat. 100320416
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




