zlewozmywak kernau kssg 455 1b1d smooth
Nr kat. 100273827
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Odpływ w komplecie: | Nie |
| Odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | Kernau |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Kernau |
| Głębokość: | 50 cm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
GT GROUP TOMASZEK KERNAU POLSKA Sp.K. GT GROUP TOMASZEK KERNAU POLSKA Sp.K. CETNARSKIEGO 35 37-100 ŁAŃCUT POLSKA kontakt@kernau.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Odpływ w komplecie: | Nie |
| Odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | Kernau |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Kernau |
| Głębokość: | 50 cm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
GT GROUP TOMASZEK KERNAU POLSKA Sp.K. GT GROUP TOMASZEK KERNAU POLSKA Sp.K. CETNARSKIEGO 35 37-100 ŁAŃCUT POLSKA kontakt@kernau.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak kernau kssg 455 1b1d smooth
Nr kat. 100273827
Wybrane dla Ciebie



