zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny omnires contour złoty szczotkowany sysct11glb
Nr kat. 100269549

opis produktu
Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Omnires Contour złoty szczotkowany SYSCT11GLB to propozycja, która wniesie do strefy prysznicowej dozę luksusu. Powyższy model z baterią termostatyczną wyróżnia się złotym odcieniem, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach glamour, eleganckich oraz utrzymanych w ekskluzywnym klimacie. Zestaw prysznicowy posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. W jego skład wchodzi: deszczownica o średnicy 25 cm, jednofunkcyjna słuchawka mierząca 18,7 x 2,5 cm, wąż z systemem antyskrętnym oraz prostokątny panel o wymiarach 12 x 22 cm z wygodnym w użytkowaniu pokrętłem. Wysokiej jakości zestaw prysznicowy producenta Omnires objęty jest 10-letnią gwarancją. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Zgłoś remont: | TAK |
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | contour |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | SYSCT11GLB |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 6.700 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Omnires Contour złoty szczotkowany SYSCT11GLB to propozycja, która wniesie do strefy prysznicowej dozę luksusu. Powyższy model z baterią termostatyczną wyróżnia się złotym odcieniem, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach glamour, eleganckich oraz utrzymanych w ekskluzywnym klimacie. Zestaw prysznicowy posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. W jego skład wchodzi: deszczownica o średnicy 25 cm, jednofunkcyjna słuchawka mierząca 18,7 x 2,5 cm, wąż z systemem antyskrętnym oraz prostokątny panel o wymiarach 12 x 22 cm z wygodnym w użytkowaniu pokrętłem. Wysokiej jakości zestaw prysznicowy producenta Omnires objęty jest 10-letnią gwarancją. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Zgłoś remont: | TAK |
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | contour |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | SYSCT11GLB |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 6.700 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny omnires contour złoty szczotkowany sysct11glb
Nr kat. 100269549
Cena katalogowa: 5 290 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 5 290 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Omnires Contour złoty szczotkowany SYSCT11GLB to propozycja, która wniesie do strefy prysznicowej dozę luksusu. Powyższy model z baterią termostatyczną wyróżnia się złotym odcieniem, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach glamour, eleganckich oraz utrzymanych w ekskluzywnym klimacie. Zestaw prysznicowy posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. W jego skład wchodzi: deszczownica o średnicy 25 cm, jednofunkcyjna słuchawka mierząca 18,7 x 2,5 cm, wąż z systemem antyskrętnym oraz prostokątny panel o wymiarach 12 x 22 cm z wygodnym w użytkowaniu pokrętłem. Wysokiej jakości zestaw prysznicowy producenta Omnires objęty jest 10-letnią gwarancją. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Zgłoś remont: | TAK |
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | contour |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | SYSCT11GLB |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 6.700 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


