zestaw prysznicowy podtynkowy laveo pola różowe złoto połysk bap_801p
Nr kat. 100199113

opis produktu
Wyjątkowość systemu prysznicowej z kolekcji POLLA od firmy LAVEO zapewnia jego luksusowy kolor różowego złota, który wprowadza do wnętrza pomieszczenia łazienkowego poczucie elegancji. Podtynkowy montaż kompletu doskonale wkomponuje się w jasne pokrycie ścienne strefy prysznicowej. Zaopatrzony został w nowoczesne i funkcjonalne elementy. Charakterystyczna dla serii POLLA kwadratowa deszczownica, wyposażona w regulowaną wysokość, gwarantuje komfortowe użytkowanie podczas kąpieli. Jednocześnie, jej powierzchnia jest niezwykle łatwa w czyszczeniu a na jej powierzchni nie osadza się osad wapienny.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Różowe złoto |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BAP_801P |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 3-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 28 X 12 CM |
| Waga brutto: | 3.275 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Wyjątkowość systemu prysznicowej z kolekcji POLLA od firmy LAVEO zapewnia jego luksusowy kolor różowego złota, który wprowadza do wnętrza pomieszczenia łazienkowego poczucie elegancji. Podtynkowy montaż kompletu doskonale wkomponuje się w jasne pokrycie ścienne strefy prysznicowej. Zaopatrzony został w nowoczesne i funkcjonalne elementy. Charakterystyczna dla serii POLLA kwadratowa deszczownica, wyposażona w regulowaną wysokość, gwarantuje komfortowe użytkowanie podczas kąpieli. Jednocześnie, jej powierzchnia jest niezwykle łatwa w czyszczeniu a na jej powierzchni nie osadza się osad wapienny.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Różowe złoto |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BAP_801P |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 3-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 28 X 12 CM |
| Waga brutto: | 3.275 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy laveo pola różowe złoto połysk bap_801p
Nr kat. 100199113
Cena katalogowa: 1 643 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 643 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wyjątkowość systemu prysznicowej z kolekcji POLLA od firmy LAVEO zapewnia jego luksusowy kolor różowego złota, który wprowadza do wnętrza pomieszczenia łazienkowego poczucie elegancji. Podtynkowy montaż kompletu doskonale wkomponuje się w jasne pokrycie ścienne strefy prysznicowej. Zaopatrzony został w nowoczesne i funkcjonalne elementy. Charakterystyczna dla serii POLLA kwadratowa deszczownica, wyposażona w regulowaną wysokość, gwarantuje komfortowe użytkowanie podczas kąpieli. Jednocześnie, jej powierzchnia jest niezwykle łatwa w czyszczeniu a na jej powierzchni nie osadza się osad wapienny.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Różowe złoto |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BAP_801P |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 3-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 28 X 12 CM |
| Waga brutto: | 3.275 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


