witryna wysoka selene 25 biały połysk
Nr kat. 100188477



opis produktu
WITRYNA SELENE 25 BIAŁY POŁYSK to mebel, który łączy w sobie funkcjonalność przechowywania z możliwością wyeksponowania ulubionych dekoracji. Prezentowany produkt to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników, gdyż została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Stabilny korpus jest zasługą płyty laminowanej natomiast eleganckie fronty to płyta MDF wykończona wysokim połyskiem. Biała witryna posiada frezowane uchwyty, a cały mebel nabierze bardziej nowoczesnego szyku, jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie opcjonalnego oświetlania do szklanej półki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Selene - biały połysk |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 196 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
WITRYNA SELENE 25 BIAŁY POŁYSK to mebel, który łączy w sobie funkcjonalność przechowywania z możliwością wyeksponowania ulubionych dekoracji. Prezentowany produkt to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników, gdyż została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Stabilny korpus jest zasługą płyty laminowanej natomiast eleganckie fronty to płyta MDF wykończona wysokim połyskiem. Biała witryna posiada frezowane uchwyty, a cały mebel nabierze bardziej nowoczesnego szyku, jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie opcjonalnego oświetlania do szklanej półki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Selene - biały połysk |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 196 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna wysoka selene 25 biały połysk
Nr kat. 100188477
1 szt.
1 szt.
opis produktu
WITRYNA SELENE 25 BIAŁY POŁYSK to mebel, który łączy w sobie funkcjonalność przechowywania z możliwością wyeksponowania ulubionych dekoracji. Prezentowany produkt to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników, gdyż została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Stabilny korpus jest zasługą płyty laminowanej natomiast eleganckie fronty to płyta MDF wykończona wysokim połyskiem. Biała witryna posiada frezowane uchwyty, a cały mebel nabierze bardziej nowoczesnego szyku, jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie opcjonalnego oświetlania do szklanej półki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Selene - biały połysk |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 196 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


