witryna velvet 12 4d dąb natura
Nr kat. 100504353










opis produktu
Witryna Velvet 12 4d dąb natura to model dedykowany między innymi aranżacjom rustykalnym, klasycznym, kolonialnym, japandi oraz nowoczesnym. Masywna i solidna konstrukcja mebla w połączeniu z naturalnym wzornictwem zapewnia ponadczasowy styl. Powierzchnia witryny prezentuje charakterystyczną dla dębu strukturę usłojenia. Mebel wykonany został z litego drewna. Wysokiej jakości witryna z metalowymi uchwytami w czarnym kolorze została wzbogacona o przeszklenie z możliwością podświetlenia półek. Model z czterema drzwiami o uchylnym systemie otwierania zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania. Wnętrze witryny wypełnia 11 półek. Wymiary oferowanego wariantu producenta Szynaka Meble sięgają 110 cm szerokości, 200 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Witryna Velvet dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Velvet - natura |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 11 szt |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb natura |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb natura |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb natura |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb natura |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
Witryna Velvet 12 4d dąb natura to model dedykowany między innymi aranżacjom rustykalnym, klasycznym, kolonialnym, japandi oraz nowoczesnym. Masywna i solidna konstrukcja mebla w połączeniu z naturalnym wzornictwem zapewnia ponadczasowy styl. Powierzchnia witryny prezentuje charakterystyczną dla dębu strukturę usłojenia. Mebel wykonany został z litego drewna. Wysokiej jakości witryna z metalowymi uchwytami w czarnym kolorze została wzbogacona o przeszklenie z możliwością podświetlenia półek. Model z czterema drzwiami o uchylnym systemie otwierania zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania. Wnętrze witryny wypełnia 11 półek. Wymiary oferowanego wariantu producenta Szynaka Meble sięgają 110 cm szerokości, 200 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Witryna Velvet dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Velvet - natura |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 11 szt |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb natura |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb natura |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb natura |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb natura |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna velvet 12 4d dąb natura
Nr kat. 100504353
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Witryna Velvet 12 4d dąb natura to model dedykowany między innymi aranżacjom rustykalnym, klasycznym, kolonialnym, japandi oraz nowoczesnym. Masywna i solidna konstrukcja mebla w połączeniu z naturalnym wzornictwem zapewnia ponadczasowy styl. Powierzchnia witryny prezentuje charakterystyczną dla dębu strukturę usłojenia. Mebel wykonany został z litego drewna. Wysokiej jakości witryna z metalowymi uchwytami w czarnym kolorze została wzbogacona o przeszklenie z możliwością podświetlenia półek. Model z czterema drzwiami o uchylnym systemie otwierania zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania. Wnętrze witryny wypełnia 11 półek. Wymiary oferowanego wariantu producenta Szynaka Meble sięgają 110 cm szerokości, 200 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Witryna Velvet dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Velvet - natura |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 11 szt |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb natura |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb natura |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb natura |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb natura |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


