wanna wolnostojąca omnires siena m+ 161x81 cm cm owalna odlew mineralny biały połysk sienawwbp
Nr kat. 100181575

opis produktu
Owalne wanny wolnostojące z kolekcji Omnires Siena przeznaczone są do przestronnych salonów kąpielowych i łazienek inspirowanych paryskim szykiem. Pięknie prezentują się na środku pomieszczenia, tworząc centralny punkt łazienki. Wykonane z kompozytu wanny o wymiarze 160x81x42 cm są bardzo higieniczne dzięki nieporowatej powierzchni. Posiadają jednolitą barwę, które nie ulega przebarwieniom ani pod wpływem środków chemicznych, ani promieni UV. Wykazują dużą odporność na uszkodzenia chemiczne, a ponadto utrzymują ciepłotę wody.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | Siena M+ |
| Dostawca: | Omnires |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 161 cm |
| Szerokość: | 80.5 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 360 L |
| Kod producenta: | SIENAWWBP |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 168X75X69 CM |
| Waga brutto: | 129.500 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Owalne wanny wolnostojące z kolekcji Omnires Siena przeznaczone są do przestronnych salonów kąpielowych i łazienek inspirowanych paryskim szykiem. Pięknie prezentują się na środku pomieszczenia, tworząc centralny punkt łazienki. Wykonane z kompozytu wanny o wymiarze 160x81x42 cm są bardzo higieniczne dzięki nieporowatej powierzchni. Posiadają jednolitą barwę, które nie ulega przebarwieniom ani pod wpływem środków chemicznych, ani promieni UV. Wykazują dużą odporność na uszkodzenia chemiczne, a ponadto utrzymują ciepłotę wody.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | Siena M+ |
| Dostawca: | Omnires |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 161 cm |
| Szerokość: | 80.5 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 360 L |
| Kod producenta: | SIENAWWBP |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 168X75X69 CM |
| Waga brutto: | 129.500 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca omnires siena m+ 161x81 cm cm owalna odlew mineralny biały połysk sienawwbp
Nr kat. 100181575
Cena katalogowa: 5 390 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 5 390 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Owalne wanny wolnostojące z kolekcji Omnires Siena przeznaczone są do przestronnych salonów kąpielowych i łazienek inspirowanych paryskim szykiem. Pięknie prezentują się na środku pomieszczenia, tworząc centralny punkt łazienki. Wykonane z kompozytu wanny o wymiarze 160x81x42 cm są bardzo higieniczne dzięki nieporowatej powierzchni. Posiadają jednolitą barwę, które nie ulega przebarwieniom ani pod wpływem środków chemicznych, ani promieni UV. Wykazują dużą odporność na uszkodzenia chemiczne, a ponadto utrzymują ciepłotę wody.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | Siena M+ |
| Dostawca: | Omnires |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 161 cm |
| Szerokość: | 80.5 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 360 L |
| Kod producenta: | SIENAWWBP |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 168X75X69 CM |
| Waga brutto: | 129.500 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


