wanna wolnostojąca omnires atena m+ 157x77 cm owalna odlew mineralny biały atena157bp
Nr kat. 100181570

opis produktu
Wanna Wolnostojąca Omnires Atena M+ 157X77 cm Owalna Odlew Mineralny Biały Atena157Bp doda twojej łazience zachwycającego i arystokratycznego charakteru. Współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, barokowym, klasycznym, skandynawskim, a nawet industrialnym. Jej biały kolor jest uniwersalny, dlatego stworzy spójną całość z każdą kolorystyką pomieszczenia. Posiada nóżki w zestawie, jednak maskownice Lwie Nogi widniejące na zdjęciach dostępne są do kupienia oddzielnie pod indeksami 100265820, 100265821, 100164699. Wanna została wykonana z materiału kompozytowego, którego głównym składnikiem jest skała dolomitowa. Pojemność wanny wynosi 220 litrów. Maskownica odpływu skonstruowana jest tak, aby nie była widoczna i odczuwalna podczas kąpieli. Wanna wolnostojąca z kolekcji Atena od marki Omnires objęta jest 5-letnią gwarancją. Jest produktem najwyższej jakości, wykonanym z dbałością o detale zapewniające trwałość na lata codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | Atena M+ |
| Dostawca: | Omnires |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 157 cm |
| Szerokość: | 76.5 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Pojemność wanny: | 220 L |
| Kod producenta: | ATENA157BP |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 168X84X81 CM |
| Waga brutto: | 101.500 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Wanna Wolnostojąca Omnires Atena M+ 157X77 cm Owalna Odlew Mineralny Biały Atena157Bp doda twojej łazience zachwycającego i arystokratycznego charakteru. Współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, barokowym, klasycznym, skandynawskim, a nawet industrialnym. Jej biały kolor jest uniwersalny, dlatego stworzy spójną całość z każdą kolorystyką pomieszczenia. Posiada nóżki w zestawie, jednak maskownice Lwie Nogi widniejące na zdjęciach dostępne są do kupienia oddzielnie pod indeksami 100265820, 100265821, 100164699. Wanna została wykonana z materiału kompozytowego, którego głównym składnikiem jest skała dolomitowa. Pojemność wanny wynosi 220 litrów. Maskownica odpływu skonstruowana jest tak, aby nie była widoczna i odczuwalna podczas kąpieli. Wanna wolnostojąca z kolekcji Atena od marki Omnires objęta jest 5-letnią gwarancją. Jest produktem najwyższej jakości, wykonanym z dbałością o detale zapewniające trwałość na lata codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | Atena M+ |
| Dostawca: | Omnires |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 157 cm |
| Szerokość: | 76.5 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Pojemność wanny: | 220 L |
| Kod producenta: | ATENA157BP |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 168X84X81 CM |
| Waga brutto: | 101.500 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca omnires atena m+ 157x77 cm owalna odlew mineralny biały atena157bp
Nr kat. 100181570
Cena katalogowa: 4 350,01 zł/szt
opis produktu
Wanna Wolnostojąca Omnires Atena M+ 157X77 cm Owalna Odlew Mineralny Biały Atena157Bp doda twojej łazience zachwycającego i arystokratycznego charakteru. Współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, barokowym, klasycznym, skandynawskim, a nawet industrialnym. Jej biały kolor jest uniwersalny, dlatego stworzy spójną całość z każdą kolorystyką pomieszczenia. Posiada nóżki w zestawie, jednak maskownice Lwie Nogi widniejące na zdjęciach dostępne są do kupienia oddzielnie pod indeksami 100265820, 100265821, 100164699. Wanna została wykonana z materiału kompozytowego, którego głównym składnikiem jest skała dolomitowa. Pojemność wanny wynosi 220 litrów. Maskownica odpływu skonstruowana jest tak, aby nie była widoczna i odczuwalna podczas kąpieli. Wanna wolnostojąca z kolekcji Atena od marki Omnires objęta jest 5-letnią gwarancją. Jest produktem najwyższej jakości, wykonanym z dbałością o detale zapewniające trwałość na lata codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | Atena M+ |
| Dostawca: | Omnires |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 157 cm |
| Szerokość: | 76.5 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Pojemność wanny: | 220 L |
| Kod producenta: | ATENA157BP |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Kompozyt/odlew mineralny |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 168X84X81 CM |
| Waga brutto: | 101.500 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


