wanna wolnostojąca cersanit inverto spa 180x80 cm owalna biały połysk syfon chrom s301-372
Nr kat. 100382565








opis produktu
Pozwól sobie na luksus w stylu profesjonalnego SPA. Wanna INVERTO by Cersanit SPA ma opływowy kształt i miękko zaokrąglone boki. Posiada ultracienkie 10 milimetrowe ścianki SLIM, które sprawiają, że wygląda klasycznie i elegancko. Na obu stronach wanny znajdują się komfortowo wyprofilowane oparcia na plecy umożliwiające relaksującą kąpiel jednej lub dwóm osobom. Wanna wykonana jest z najwyższej jakości akrylu, ma wzmocnione dno oraz czynnik zapobiegający niekorzystnemu działaniu promieni UV, który zapewni jej śnieżną biel przez długie lata. Jeśli do wanny dobrany zostanie syfon klik-klak w białym kolorze, to jej powierzchnia zyska jednolitą barwę. Wanna INVERTO by Cersanit SPA idealnie skomponuje się z bateriami wolnostojącymi z kolekcji INVERTO by Cersanit w kolorach chromu, czerni lub złota.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | inverto |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Strona wanny: | Wolnostojąca |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | S301-372 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 182X82X65,5 CM |
| Waga brutto: | 50 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
Pozwól sobie na luksus w stylu profesjonalnego SPA. Wanna INVERTO by Cersanit SPA ma opływowy kształt i miękko zaokrąglone boki. Posiada ultracienkie 10 milimetrowe ścianki SLIM, które sprawiają, że wygląda klasycznie i elegancko. Na obu stronach wanny znajdują się komfortowo wyprofilowane oparcia na plecy umożliwiające relaksującą kąpiel jednej lub dwóm osobom. Wanna wykonana jest z najwyższej jakości akrylu, ma wzmocnione dno oraz czynnik zapobiegający niekorzystnemu działaniu promieni UV, który zapewni jej śnieżną biel przez długie lata. Jeśli do wanny dobrany zostanie syfon klik-klak w białym kolorze, to jej powierzchnia zyska jednolitą barwę. Wanna INVERTO by Cersanit SPA idealnie skomponuje się z bateriami wolnostojącymi z kolekcji INVERTO by Cersanit w kolorach chromu, czerni lub złota.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | inverto |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Strona wanny: | Wolnostojąca |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | S301-372 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 182X82X65,5 CM |
| Waga brutto: | 50 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca cersanit inverto spa 180x80 cm owalna biały połysk syfon chrom s301-372
Nr kat. 100382565
Cena katalogowa: 6 194 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 6 194 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Pozwól sobie na luksus w stylu profesjonalnego SPA. Wanna INVERTO by Cersanit SPA ma opływowy kształt i miękko zaokrąglone boki. Posiada ultracienkie 10 milimetrowe ścianki SLIM, które sprawiają, że wygląda klasycznie i elegancko. Na obu stronach wanny znajdują się komfortowo wyprofilowane oparcia na plecy umożliwiające relaksującą kąpiel jednej lub dwóm osobom. Wanna wykonana jest z najwyższej jakości akrylu, ma wzmocnione dno oraz czynnik zapobiegający niekorzystnemu działaniu promieni UV, który zapewni jej śnieżną biel przez długie lata. Jeśli do wanny dobrany zostanie syfon klik-klak w białym kolorze, to jej powierzchnia zyska jednolitą barwę. Wanna INVERTO by Cersanit SPA idealnie skomponuje się z bateriami wolnostojącymi z kolekcji INVERTO by Cersanit w kolorach chromu, czerni lub złota.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | inverto |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Strona wanny: | Wolnostojąca |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | S301-372 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 182X82X65,5 CM |
| Waga brutto: | 50 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.



