wanna narożna lewa besco intima duo slim 180x125 cm asymetryczna biały połysk waid-180-sl
Nr kat. 100198663


opis produktu
Wygodne wanny narożne z kolekcji Besco Intima mają nietypowy i minimalistyczny kształt, dzięki czemu pasują do nowoczesnych wnętrz. Prezentowany model posiada wymiar 180x125 cm, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Średnia głębokość wynosząca 42 cm ułatwia wchodzenie, a pokrywający wanny akryl pozostaje w świetnej kondycji przez wiele lat. Przyjemna w dotyku powierzchnia jest „ciepła” w przeciwieństwie do stali, dzięki czemu temperatura wody zostanie dłużej zachowana. Ponadto oferowane wanny narożne wygłuszają dźwięki i pozostają odporne na uszkodzenia. Do kompletowania z zagłówkami. Cena wanny nie obejmuje ceny zagłówków.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Intima Duo Slim |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 125 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Długość dna wanny: | 104.000 |
| Szerokość dna wanny: | 82.000 |
| Pojemność wanny: | 280 L |
| Kod producenta: | WAID-180-SL |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Wanna slim: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Wygodne wanny narożne z kolekcji Besco Intima mają nietypowy i minimalistyczny kształt, dzięki czemu pasują do nowoczesnych wnętrz. Prezentowany model posiada wymiar 180x125 cm, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Średnia głębokość wynosząca 42 cm ułatwia wchodzenie, a pokrywający wanny akryl pozostaje w świetnej kondycji przez wiele lat. Przyjemna w dotyku powierzchnia jest „ciepła” w przeciwieństwie do stali, dzięki czemu temperatura wody zostanie dłużej zachowana. Ponadto oferowane wanny narożne wygłuszają dźwięki i pozostają odporne na uszkodzenia. Do kompletowania z zagłówkami. Cena wanny nie obejmuje ceny zagłówków.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Intima Duo Slim |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 125 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Długość dna wanny: | 104.000 |
| Szerokość dna wanny: | 82.000 |
| Pojemność wanny: | 280 L |
| Kod producenta: | WAID-180-SL |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Wanna slim: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa besco intima duo slim 180x125 cm asymetryczna biały połysk waid-180-sl
Nr kat. 100198663
Cena katalogowa: 2 822,85 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 822,85 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wygodne wanny narożne z kolekcji Besco Intima mają nietypowy i minimalistyczny kształt, dzięki czemu pasują do nowoczesnych wnętrz. Prezentowany model posiada wymiar 180x125 cm, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Średnia głębokość wynosząca 42 cm ułatwia wchodzenie, a pokrywający wanny akryl pozostaje w świetnej kondycji przez wiele lat. Przyjemna w dotyku powierzchnia jest „ciepła” w przeciwieństwie do stali, dzięki czemu temperatura wody zostanie dłużej zachowana. Ponadto oferowane wanny narożne wygłuszają dźwięki i pozostają odporne na uszkodzenia. Do kompletowania z zagłówkami. Cena wanny nie obejmuje ceny zagłówków.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Besco |
| Kolekcja: | Intima Duo Slim |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 125 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Długość dna wanny: | 104.000 |
| Szerokość dna wanny: | 82.000 |
| Pojemność wanny: | 280 L |
| Kod producenta: | WAID-180-SL |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Wanna slim: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


