umywalka nablatowa elita oxy 49x41 cm owalna biały połysk re040500118060
Nr kat. 100205815
opis produktu
Jesteś miłośnikiem delikatnych i subtelnych elementów wyposażenia? W takim razie UMYWALKA NABLATOWA 50 ELITA OXY jest doskonałą propozycją dla Ciebie. To typ umywalki nablatowej. Posiada wysoki rant, który sprawia, że woda nie chlapie na blat. Ten element wyposażenia wnętrza został utrzymany w białym kolorze oraz w okrągłym kształcie. Jego szerokość to 51 cm, wysokość to 14 cm, a głębokość to 42 cm. UMYWALKA NABLATOWA 50 ELITA OXY powstała z ceramiki. Dzięki temu materiałowi jest bardzo twarda i odporna na zarysowania. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt UMYWALKA NABLATOWA 50 ELITA OXY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Oxy |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki asymetryczne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 42 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | RE040500118060 |
| Waga brutto: | 7.100 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jesteś miłośnikiem delikatnych i subtelnych elementów wyposażenia? W takim razie UMYWALKA NABLATOWA 50 ELITA OXY jest doskonałą propozycją dla Ciebie. To typ umywalki nablatowej. Posiada wysoki rant, który sprawia, że woda nie chlapie na blat. Ten element wyposażenia wnętrza został utrzymany w białym kolorze oraz w okrągłym kształcie. Jego szerokość to 51 cm, wysokość to 14 cm, a głębokość to 42 cm. UMYWALKA NABLATOWA 50 ELITA OXY powstała z ceramiki. Dzięki temu materiałowi jest bardzo twarda i odporna na zarysowania. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt UMYWALKA NABLATOWA 50 ELITA OXY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Oxy |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki asymetryczne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 42 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | RE040500118060 |
| Waga brutto: | 7.100 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa elita oxy 49x41 cm owalna biały połysk re040500118060
Nr kat. 100205815
Wybrane dla Ciebie







