umywalka meblowa cersanit como 40x22 cm prostokątna biały połysk k32-001-box
Nr kat. 100154333




opis produktu
Mała, prostokątna umywalka idealnie sprawdzi się jako element w małej toalecie. UMYWALKA COMO K32-001-BOX jest wykonany z ceramiki marki Cersanit, która charakteryzuje się wyjątkowo dużą odporności na uszkodzenia mechaniczne przez co zachowa swój estetyczny wygląd na wiele lat. Model ten pasuje do szafek podumywalkowych z serii: MELAR, MESTA oraz SMART. Produkt jest objęty gwarancją producenta na 10 lat. Umywalka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki gładkiej, szlifowanej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | como |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 14.5 cm |
| Głębokość : | 22 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | K32-001-BOX |
| Waga brutto: | 4.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Mała, prostokątna umywalka idealnie sprawdzi się jako element w małej toalecie. UMYWALKA COMO K32-001-BOX jest wykonany z ceramiki marki Cersanit, która charakteryzuje się wyjątkowo dużą odporności na uszkodzenia mechaniczne przez co zachowa swój estetyczny wygląd na wiele lat. Model ten pasuje do szafek podumywalkowych z serii: MELAR, MESTA oraz SMART. Produkt jest objęty gwarancją producenta na 10 lat. Umywalka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki gładkiej, szlifowanej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | como |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 14.5 cm |
| Głębokość : | 22 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | K32-001-BOX |
| Waga brutto: | 4.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka meblowa cersanit como 40x22 cm prostokątna biały połysk k32-001-box
Nr kat. 100154333
Cena katalogowa: 473 zł/szt
opis produktu
Mała, prostokątna umywalka idealnie sprawdzi się jako element w małej toalecie. UMYWALKA COMO K32-001-BOX jest wykonany z ceramiki marki Cersanit, która charakteryzuje się wyjątkowo dużą odporności na uszkodzenia mechaniczne przez co zachowa swój estetyczny wygląd na wiele lat. Model ten pasuje do szafek podumywalkowych z serii: MELAR, MESTA oraz SMART. Produkt jest objęty gwarancją producenta na 10 lat. Umywalka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki gładkiej, szlifowanej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | como |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 14.5 cm |
| Głębokość : | 22 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | K32-001-BOX |
| Waga brutto: | 4.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieMogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


