uchwyt do szafki łazienkowej oristo etna uni 80 cm chrom połysk or52-a-u-80-99
Nr kat. 100430376
opis produktu
Uchwyt Szafki Łazienkowej 80 Oristo Etna jest idealny dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i styl. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, jest trwały, wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Powierzchnia w kolorze chromu sprawia, że jest on bardzo elegancki i stylowy. Jego wysokość wynosi 1.60 cm, szerokość 79.60 cm, a głębokość 3 cm. Uchwyt jest częścią kolekcji Etna uni i objęty 5-letnią gwarancją producenta. Dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do swojego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 79.6 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR52-A-U-80-99 |
| Waga brutto: | 2.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Uchwyt Szafki Łazienkowej 80 Oristo Etna jest idealny dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i styl. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, jest trwały, wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Powierzchnia w kolorze chromu sprawia, że jest on bardzo elegancki i stylowy. Jego wysokość wynosi 1.60 cm, szerokość 79.60 cm, a głębokość 3 cm. Uchwyt jest częścią kolekcji Etna uni i objęty 5-letnią gwarancją producenta. Dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do swojego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 79.6 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR52-A-U-80-99 |
| Waga brutto: | 2.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt do szafki łazienkowej oristo etna uni 80 cm chrom połysk or52-a-u-80-99
Nr kat. 100430376
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



