szafka łazienkowa wisząca cersanit larga 40 cm biały połysk s932-001
Nr kat. 100301568

opis produktu
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 40 CERSANIT LARGA S932-001 to nowoczesny model z kolekcji mebli łazienkowych białych wykonanych z wytrzymałej i łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej o lakierowanej powierzchni. Połyskujący front oraz korpus, a także sam kolor szafki wiszącej – podkreślają jej prostą formę oraz wizualną lekkość. Meble łazienkowe Cersanit posiadają system cichego domknięcia drzwi, który zwiększa komfort codziennego użytkowania. Szafka wisząca o wymiarach 80 cm wysokości, 40 cm szerokości oraz 14 cm głębokości objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-001 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 40 CERSANIT LARGA S932-001 to nowoczesny model z kolekcji mebli łazienkowych białych wykonanych z wytrzymałej i łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej o lakierowanej powierzchni. Połyskujący front oraz korpus, a także sam kolor szafki wiszącej – podkreślają jej prostą formę oraz wizualną lekkość. Meble łazienkowe Cersanit posiadają system cichego domknięcia drzwi, który zwiększa komfort codziennego użytkowania. Szafka wisząca o wymiarach 80 cm wysokości, 40 cm szerokości oraz 14 cm głębokości objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-001 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca cersanit larga 40 cm biały połysk s932-001
Nr kat. 100301568
Cena katalogowa: 418 zł/szt
Wymiary:
40 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 418 zł/szt
Wymiary:
40 cm
1 szt.
opis produktu
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 40 CERSANIT LARGA S932-001 to nowoczesny model z kolekcji mebli łazienkowych białych wykonanych z wytrzymałej i łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej o lakierowanej powierzchni. Połyskujący front oraz korpus, a także sam kolor szafki wiszącej – podkreślają jej prostą formę oraz wizualną lekkość. Meble łazienkowe Cersanit posiadają system cichego domknięcia drzwi, który zwiększa komfort codziennego użytkowania. Szafka wisząca o wymiarach 80 cm wysokości, 40 cm szerokości oraz 14 cm głębokości objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S932-001 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


