szafka łazienkowa pod umywalkę senti maletto 80 cm biały połysk
Nr kat. 100596158
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Maletto 80 cm biały połysk to model odpowiedni do montażu wiszącego, który wprowadzi do wnętrza wizualną lekkość, rozświetlenie przestrzeni oraz przejrzystość. Powyższy mebel łazienkowy biały posiada idealnie gładką powierzchnię o połyskującym wykończeniu. Minimalistyczna forma idealnie wpisuje się w nurt aranżacji nowoczesnych, skandynawskich oraz eklektycznych. Seria wykonana z płyty lakierowanej jest łatwa w pielęgnacji, odporna na wilgoć oraz uszkodzenia powodowane środkami pielęgnacyjnymi. Prezentowana szafka podumywalkowa wyposażona została w pojedynczą szufladę, którą wzbogaca system cichego domknięcia. Wymiary oferowanego modelu sięgają 79.4 cm szerokości, 31.4 cm wysokości oraz 44 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 31.4 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-019 |
| Waga brutto: | 18.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Maletto 80 cm biały połysk to model odpowiedni do montażu wiszącego, który wprowadzi do wnętrza wizualną lekkość, rozświetlenie przestrzeni oraz przejrzystość. Powyższy mebel łazienkowy biały posiada idealnie gładką powierzchnię o połyskującym wykończeniu. Minimalistyczna forma idealnie wpisuje się w nurt aranżacji nowoczesnych, skandynawskich oraz eklektycznych. Seria wykonana z płyty lakierowanej jest łatwa w pielęgnacji, odporna na wilgoć oraz uszkodzenia powodowane środkami pielęgnacyjnymi. Prezentowana szafka podumywalkowa wyposażona została w pojedynczą szufladę, którą wzbogaca system cichego domknięcia. Wymiary oferowanego modelu sięgają 79.4 cm szerokości, 31.4 cm wysokości oraz 44 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 31.4 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-019 |
| Waga brutto: | 18.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę senti maletto 80 cm biały połysk
Nr kat. 100596158
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









