szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie elita look 40 cm orzech lincoln re080402027060
Nr kat. 100329104



opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie 40 Look marki Elita. Wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze ciemnego drewna, który nadaje jej elegancki i stylowy wygląd. Szerokość szafki to 60 cm, wysokość to 28,1 cm, zaś głębokość wynosi 45 cm. Posiada system cichego domykania szuflad i pełen wysuw. Jest ona w pełni zmontowana, więc od razu można ją użytkować. Kolekcja Look sprawi, że każda łazienka będzie wyglądać stylowo i modnie. Szafka pod blat Look to idealny wybór dla osób, które chcą, aby ich łazienka była zarówno stylowa, jak i praktyczna.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE080402027060 |
| Waga brutto: | 17.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie 40 Look marki Elita. Wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze ciemnego drewna, który nadaje jej elegancki i stylowy wygląd. Szerokość szafki to 60 cm, wysokość to 28,1 cm, zaś głębokość wynosi 45 cm. Posiada system cichego domykania szuflad i pełen wysuw. Jest ona w pełni zmontowana, więc od razu można ją użytkować. Kolekcja Look sprawi, że każda łazienka będzie wyglądać stylowo i modnie. Szafka pod blat Look to idealny wybór dla osób, które chcą, aby ich łazienka była zarówno stylowa, jak i praktyczna.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE080402027060 |
| Waga brutto: | 17.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie elita look 40 cm orzech lincoln re080402027060
Nr kat. 100329104
Cena katalogowa: 1 264,44 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 264,44 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie 40 Look marki Elita. Wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze ciemnego drewna, który nadaje jej elegancki i stylowy wygląd. Szerokość szafki to 60 cm, wysokość to 28,1 cm, zaś głębokość wynosi 45 cm. Posiada system cichego domykania szuflad i pełen wysuw. Jest ona w pełni zmontowana, więc od razu można ją użytkować. Kolekcja Look sprawi, że każda łazienka będzie wyglądać stylowo i modnie. Szafka pod blat Look to idealny wybór dla osób, które chcą, aby ich łazienka była zarówno stylowa, jak i praktyczna.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE080402027060 |
| Waga brutto: | 17.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


