szafa uchylna basic 2d dąb sonoma
Nr kat. 100552123


opis produktu
Szafa uchylna Basic 2d dąb sonoma to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących prostotę i naturalność. Jej dwudrzwiowa konstrukcja o minimalistycznym kształcie świetnie sprawdza się w sypialni, pokoju dziecięcym lub przedpokoju, pomagając w utrzymaniu porządku. Wnętrze szafy oferuje półkę oraz drążek na wieszaki, umożliwiające przechowywanie odzieży w uporządkowany sposób. Mebel wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej gwarantuje solidność i trwałość, jego wykończenie w kolorze dąb sonoma nadaje całości ciepły i przyjemny wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Szafa uchylna Basic 2d dąb sonoma to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących prostotę i naturalność. Jej dwudrzwiowa konstrukcja o minimalistycznym kształcie świetnie sprawdza się w sypialni, pokoju dziecięcym lub przedpokoju, pomagając w utrzymaniu porządku. Wnętrze szafy oferuje półkę oraz drążek na wieszaki, umożliwiające przechowywanie odzieży w uporządkowany sposób. Mebel wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej gwarantuje solidność i trwałość, jego wykończenie w kolorze dąb sonoma nadaje całości ciepły i przyjemny wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna basic 2d dąb sonoma
Nr kat. 100552123
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Szafa uchylna Basic 2d dąb sonoma to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących prostotę i naturalność. Jej dwudrzwiowa konstrukcja o minimalistycznym kształcie świetnie sprawdza się w sypialni, pokoju dziecięcym lub przedpokoju, pomagając w utrzymaniu porządku. Wnętrze szafy oferuje półkę oraz drążek na wieszaki, umożliwiające przechowywanie odzieży w uporządkowany sposób. Mebel wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej gwarantuje solidność i trwałość, jego wykończenie w kolorze dąb sonoma nadaje całości ciepły i przyjemny wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


