szafa uchylna basic 2d biała
Nr kat. 100552122


opis produktu
Szafa uchylna Basic 2d biała to mebel o nowoczesnym charakterze, który doskonale odnajduje się w różnych aranżacjach wnętrz. Jej prosta, dwudrzwiowa konstrukcja idealnie pasuje do sypialni, pokoju dziecka lub przedpokoju, oferując praktyczne miejsce do przechowywania. Minimalistyczna forma mebla oraz jasne wykończenie w bieli wprowadzają do pomieszczenia lekkość i estetykę. Wnętrze szafy wyposażone w funkcjonalną półkę oraz drążek na wieszaki pozwala na wygodną organizację ubrań i dodatków. Model wykonany z płyty laminowanej zapewnia trwałość oraz zwiększoną odporność na codzienne użytkowanie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Szafa uchylna Basic 2d biała to mebel o nowoczesnym charakterze, który doskonale odnajduje się w różnych aranżacjach wnętrz. Jej prosta, dwudrzwiowa konstrukcja idealnie pasuje do sypialni, pokoju dziecka lub przedpokoju, oferując praktyczne miejsce do przechowywania. Minimalistyczna forma mebla oraz jasne wykończenie w bieli wprowadzają do pomieszczenia lekkość i estetykę. Wnętrze szafy wyposażone w funkcjonalną półkę oraz drążek na wieszaki pozwala na wygodną organizację ubrań i dodatków. Model wykonany z płyty laminowanej zapewnia trwałość oraz zwiększoną odporność na codzienne użytkowanie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna basic 2d biała
Nr kat. 100552122
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Szafa uchylna Basic 2d biała to mebel o nowoczesnym charakterze, który doskonale odnajduje się w różnych aranżacjach wnętrz. Jej prosta, dwudrzwiowa konstrukcja idealnie pasuje do sypialni, pokoju dziecka lub przedpokoju, oferując praktyczne miejsce do przechowywania. Minimalistyczna forma mebla oraz jasne wykończenie w bieli wprowadzają do pomieszczenia lekkość i estetykę. Wnętrze szafy wyposażone w funkcjonalną półkę oraz drążek na wieszaki pozwala na wygodną organizację ubrań i dodatków. Model wykonany z płyty laminowanej zapewnia trwałość oraz zwiększoną odporność na codzienne użytkowanie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


