panele podłogowe wodoodporne quick step sosna naturalna impressive im1860 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091375
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Impressive o wzorze sosny naturalnej charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, która umożliwia ich montaż w kuchni. Grubość 8 mm w połączeniu z klasą ścieralności AC4 gwarantuje wysoką odporność na codzienne użytkowanie w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd zbliżony do naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje sosnowego drewna, zwiększając autentyczność wykończenia. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym przy oporze cieplnym 0,055 m²K/W zapewnia efektywne rozprowadzanie ciepła. Jasny odcień sosny optycznie powiększa przestrzeń i pasuje do różnych stylów aranżacyjnych. 25-letnia gwarancja producenta potwierdza trwałość rozwiązania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Quick-Step Impressive o wzorze sosny naturalnej charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, która umożliwia ich montaż w kuchni. Grubość 8 mm w połączeniu z klasą ścieralności AC4 gwarantuje wysoką odporność na codzienne użytkowanie w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd zbliżony do naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje sosnowego drewna, zwiększając autentyczność wykończenia. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym przy oporze cieplnym 0,055 m²K/W zapewnia efektywne rozprowadzanie ciepła. Jasny odcień sosny optycznie powiększa przestrzeń i pasuje do różnych stylów aranżacyjnych. 25-letnia gwarancja producenta potwierdza trwałość rozwiązania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step sosna naturalna impressive im1860 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100091375
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







