słupek łazienkowy cersanit city 60x180x36 cm dąb hamilton s584-117
Nr kat. 100577486
opis produktu
Słupek łazienkowy Cersanit City 60x180x36 cm zapewnia wszechstronną przestrzeń do przechowywania kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej w kolorze dębu hamilton gwarantuje długoletnią eksploatację w warunkach wysokiej wilgotności. Matowe wykończenie nadaje meblowi naturalny charakter i doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami. System cichego domykania sprawia, że drzwiczki zamykają się delikatnie bez hałasu. Pojemne wnętrze słupka o wymiarach 60x180x36 cm pomieści wszystkie niezbędne przedmioty. Wiszący montaż ułatwia sprzątanie podłogi i optycznie powiększa pomieszczenie. Produkt należy do kolekcji City, dostępnej również w innych rozmiarach i kolorach. Uwaga: uchwyty i nóżki należy dokupić osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 5 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S584-117 |
| Waga brutto: | 23.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Cersanit City 60x180x36 cm zapewnia wszechstronną przestrzeń do przechowywania kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej w kolorze dębu hamilton gwarantuje długoletnią eksploatację w warunkach wysokiej wilgotności. Matowe wykończenie nadaje meblowi naturalny charakter i doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami. System cichego domykania sprawia, że drzwiczki zamykają się delikatnie bez hałasu. Pojemne wnętrze słupka o wymiarach 60x180x36 cm pomieści wszystkie niezbędne przedmioty. Wiszący montaż ułatwia sprzątanie podłogi i optycznie powiększa pomieszczenie. Produkt należy do kolekcji City, dostępnej również w innych rozmiarach i kolorach. Uwaga: uchwyty i nóżki należy dokupić osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 5 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S584-117 |
| Waga brutto: | 23.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy cersanit city 60x180x36 cm dąb hamilton s584-117
Nr kat. 100577486
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





