szafka wisząca siena 90x72 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100285378
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA G2-90 BIAŁY POŁYSK to dwudrzwiowa szafka wisząca do kuchni. Prezentowany model o wymiarach 90 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości posiada innowacyjne okucia Blum. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z płyty MDF lakierowanej i płyty laminowanej. Odporna na uszkodzenia mechaniczne powierzchnia mebli kuchennych białych zapewnia także łatwość utrzymania czystości. Kolekcja kuchni Komfort nie ulega zarysowaniom, pęknięciom, przebarwieniom oraz trwałym zabrudzeniom. Jej charakterystyczną cechą jest połyskujące wykończenie frontu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA G2-90 BIAŁY POŁYSK to dwudrzwiowa szafka wisząca do kuchni. Prezentowany model o wymiarach 90 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości posiada innowacyjne okucia Blum. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z płyty MDF lakierowanej i płyty laminowanej. Odporna na uszkodzenia mechaniczne powierzchnia mebli kuchennych białych zapewnia także łatwość utrzymania czystości. Kolekcja kuchni Komfort nie ulega zarysowaniom, pęknięciom, przebarwieniom oraz trwałym zabrudzeniom. Jej charakterystyczną cechą jest połyskujące wykończenie frontu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca siena 90x72 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100285378
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







