szafka dolna siena 90x82 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100285379
opis produktu
SIENA SZAFKA DOLNA D2-90 BIAŁY POŁYSK to szafka dolna do kuchni wyposażona w podwójne drzwi uchylne z okuciami Blum oraz zintegrowanym hamulcem zapewniającym możliwość dezaktywacji. Model mierzący 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości posiada gładkie i połyskujące wykończenie frontu. Meble kuchenne białe służą optycznemu powiększeniu wnętrza oraz wizualnej lekkości. Dostępna także w innych wariantach kolorystycznych kolekcja kuchni Komfort posiada lakierowane fronty MDF oraz korpus z płyty laminowanej. Szafka dolna do kuchni o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne wyróżnia się także łatwością utrzymania czystej powierzchni.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
90 cm
Szafka dolna
Siena biały połysk
Loftowy
Nowoczesny
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA SZAFKA DOLNA D2-90 BIAŁY POŁYSK to szafka dolna do kuchni wyposażona w podwójne drzwi uchylne z okuciami Blum oraz zintegrowanym hamulcem zapewniającym możliwość dezaktywacji. Model mierzący 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości posiada gładkie i połyskujące wykończenie frontu. Meble kuchenne białe służą optycznemu powiększeniu wnętrza oraz wizualnej lekkości. Dostępna także w innych wariantach kolorystycznych kolekcja kuchni Komfort posiada lakierowane fronty MDF oraz korpus z płyty laminowanej. Szafka dolna do kuchni o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne wyróżnia się także łatwością utrzymania czystej powierzchni.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
90 cm
Szafka dolna
Siena biały połysk
Loftowy
Nowoczesny
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna siena 90x82 cm mdf lakier biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100285379
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







